Nová emise stravenek a poukázek Asistence Pass

Vážení klienti, rádi bychom vás informovali o nové emisi poukázek Asistence Pass a našich stravenkových produktů – elektronických stravenek Gastro Pass CARD a papírových poukázek Gastro Pass.


Nová emise elektronických stravenek Gastro Pass CARD

S platností od 1. 9. 2019 je vám při objednávkách GPC kreditu na karty automaticky nahrávána nová emise, která má platnost do 31. 12. 2020.

Pokud mají vaši zaměstnanci na kartách k dispozici kredit z předchozí emise (objednávky do 31. 8. 2019), je nutné ho vyčerpat do konce tohoto roku. Informaci o výši expirujícího kreditu zaměstnanci získají ve svém Sodexo Osobním účtu v počítači nebo mobilní aplikaci.


Nová emise papírových stravenek Gastro Pass

Od 23. září začne pak Sodexo Pass prodávat novou emisi papírových stravenek Gastro Pass. S novou emisí se mění vzhled poukázek Gastro Pass a také jejich platnost. Stravenky pro rok 2019/2020 mají tyrkysovou barvu a platí do 31. 12. 2020. Stravenky předešlé emise (oranžové barvy) mají platnost do konce roku 2019.


Nová emise poukázek Asistence Pass

Zároveň se stravenkou začínáme vydávat také novou emisi poukázek Asistence Pass. Tyto poukázky slouží primárně k nákupu potravin, oděvů, obuvi, základních hygienických potřeb, vybraného zboží v lékárnách (například teploměru, dětských plen, speciálních potravin apod.). Pro příjem poukázek Asistence Pass neexistuje žádný limit, lze platit libovolným počtem kusů. Také tato nová  emise poukázek je platná do 31. 12. 2020.

 

 

Vaše Sodexo

13.09.2019, Lukáš Rezek