Nová emise stravenek a poukázek Asistence Pass 2022

Vážení klienti,

rádi bychom vás informovali o nové emisi poukázek Asistence Pass a našich stravenkových produktů – elektronických stravenek Gastro Pass CARD a papírových poukázek Gastro Pass.

Nová emise elektronických stravenek Gastro Pass CARD
S platností od 1. 9. 2021 je vám při objednávkách GPC kreditu na karty automaticky nahrávána nová emise, která má platnost do 31. 12. 2022.
Pokud mají vaši zaměstnanci na kartách k dispozici kredit z předchozí emise (objednávky do 31. 8. 2021), je nutné ho vyčerpat do konce tohoto roku. Informaci o výši expirujícího kreditu zaměstnanci získají ve svém Sodexo Osobním účtu v počítači nebo mobilní aplikaci.

Nová emise papírových stravenek Gastro Pass
Od 1. října začne pak Sodexo Pass prodávat novou emisi papírových stravenek Gastro Pass. S novou emisí se mění vzhled poukázek Gastro Pass a také jejich platnost. Stravenky pro rok 2021/2022 mají oranžovou barvu a platí do 31. 12. 2022. Stravenky předešlé emise (růžové barvy) mají platnost do konce roku 2021.

Nová emise poukázek Asistence Pass
Zároveň se stravenkou začínáme vydávat také novou emisi poukázek hmotné nouze Asistence Pass. Tyto poukázky slouží primárně k nákupu potravin, oděvů, obuvi, základních hygienických potřeb, vybraného zboží v lékárnách (například teploměru, dětských plen, speciálních potravin apod.). Pro příjem poukázek Asistence Pass neexistuje žádný limit, lze platit libovolným počtem kusů. Také tato nová emise poukázek je platná do 31. 12. 2022.
 
Vaše Sodexo
 

17.09.2021, Jan Matousek